O společnosti

Společnost Mihali s. r. o. spustila na začátku roku 2012 projekt Equibanner.cz. Ten se během prvního půl roku fungování stal největší reklamní sítí serverů s hypotématickým obsahem v České republice.
Jedním z cílů projektu je vnést profesionalitu do hippotématických reklam a také podpořit jezdectví a chov koní v ČR prostřednictvím přímé PROMO podpory jezdeckých stájí a chovných zařízení všech velikostí.
Equibanner obchodně zastupuje nejen zpravodajské portály, ale také nejrůznější komunitní servery, oficiální stránky jezdeckých klubů a stájí či blogy čistě s hipologickým obsahem. Dnes Equibanner spravuje reklamní pozice na více než padesátce serverů. Lídrem sítě je zábavný server EquiTube a dále také magazín Distanc.cz
Vybrané servery v síti tvořící pomyslnou základnu Equibanneru si poměrně rychle získaly vysokou oblibu uživatelů, jejichž počet neustále roste, a tím posilují významnou pozici celého projektu. Servery v síti denně navštěvují tisíce lidí a mají stovky registrovaných uživatelů se zájmem o jezdectví a chov koní. Nejen díky obsahu serverů, ale také dokonale propracovanému systému jsme schopni detailně zacílit zákazníky (TG).
Uvědomujeme si, že pohlaví, věk, bydliště a nejen to jsou důležité indicie při hledání potencionálních zákazníků, nikoli návštěvníků vašich webových stránek.
Jsme loajální vůči svým partnerským serverům, z těchto důvodu v síti nedovolíme zobrazování reklamních sdělení, která nerespektují etický kodex reklamy a nesouvisí s tématem sítě respektive zájmy cílových skupin.
 

equibanner je členem mediální sítě